برنامه نوار حفاری 1400

نوار حفاری 1400

برنامه نوار حفاری 1400 چیست؟

شاید برای خیلی از شما این سئوال پیش آمده است که نوار حفاری و کلاً برنامه نوار حفاری 1400 چیست و چه کاربردی دارد؟ پس برای رسیدن به پاسخ این سئوال ما را همراهی کنید تا به پاسخ مناسبی دست پیدا کنید. تیم نوار حفاری هرساله با توجه به فهرست بهای واحد پایه رشته ترمیم و بازسازی نوار حفاری در معابر شهری، اقدام به برنامه نویسی و فرمول نویسی برنامه ای مناسب نیاز شهرداری ها تحت عنوان برنامه نوار حفاری می نماید که در آن همه مواردی که برای برآورد هزینه های ترمیم و بازسازی نوار حفاری ها بر اساس فهرست بهای واحد پایه رشته ترمیم و بازسازی نوار حفاری در معابر شهری نیاز داریم بصورت تخصصی در این مجموعه گرد آوری نموده است. این مجموعه با ارزش صرفا برای استفاده در شهرداری های کشور طراحی گردیده است. این برنامه محصولی است که برای برآورد هزینه های ترمیم و بازسازی مسیرهای حفاری در معابر سطح شهر تهیه شده و برای برآورد هزینه های صدور مجوز حفاری به ادارات آب، برق، گاز و مخابرات در شهرداری های کل کشور مورد استفاده قرار می گیرد. و از آنجایی که هرساله تعرفه ها و آیتم های برآورد هزینه از سوی مرجع قانونی ابلاغ می گردد لذا تیم نوار حفاری هرساله پس از ابلاغ نسبت به ویرایش برنامه های خود در اسرع وقت و با دقت بالا اقدام می نماید تا برنامه نوار حفاری 1400 نیز از ابتدای هرسال آماده ارائه خدمات به شما کاربران عزیز باشد.

محاسن برنامه

  • دقت و سرعت بالا : ما سعی داریم همواره در کنار شما باشیم تا انجام کارهای شما با کیفیت بهتر، دقت بیشتر و سرعت بالاتری انجام شود. تا وقت و زمانی طولانی را که در انجام کار محاسبات خسته کننده به صورت دستی از شما صرف این کار می شود را ذخیره و در امور مناسب دیگری استفاده نمائید.
  • قابلیت چاپ : یکی از محاسن این برنامه قابلیت چاپ پس از محاسبه جهت ارائه در محیط اداری مخصوصا شهرداری ها می باشد. و حالت پیشفرض برای کاغذ با سایز A4 پیش بینی شده است.
  • گرد آوری مستندات قانونی: یکی از مسائل مهمی که بسیار اهمیت دارد مستندات قانونی می باشد، و در دسترس نبودن مستندات قانونی همیشه مشکلاتی را برای کاربر در بر دارد. و می توان به جرأت عنوان نمود که انجام امورات برآورد به شیوه آموزش سنتی و از دوستان و همکاران بصورت تقاضا و آموزش بصورت موردی و بعضا اشتباه و شخص محور بوده است و یکی از مهم ترین محاسن این برنامه گردآوری کلیه مستندات قانونی که یک فرد برای برآورد و پاسخگویی نیاز دارد دراین مجموعه عنوان نمود. این مستندات را درون پوشه ای با همین نام “مستندات قانونی” برای شما قرار داده ایم.
  • تاییدیه واحدهای اداری: یکی از قسمتهای مهم در پاسخ به مراجعه کنندگان اداری خصوصا در شهرداری ها این است که قبل از صدور مجوز حفاری اخذ تاییدیه تسویه حساب و بلامانع بودن از نظر واحد های درآمدی مرتبط می باشدکه در این برنامه پیش بینی شده است.
  • برآورد خسارت روکش برای آسفالت عمر زیر 4 سال: صدور مجوز حفاری در مناطقی که اخیراً آسفالت شده جلوه خوبی برای شهرداری ها نداشته و ندارد و لازمه اجرای آسفالت اطلاع رسانی و هماهنگی با ادارات خدمات رسان آب، برق، گاز و مخابرات در ابتدای هرسال می باشد تا کمتر شاهد صدور مجوز حفاری در معبری که اخیراً آسفالت شده باشیم. در هر صورت چنانچه نیاز به صدور مجوز حفاری در آسفالت با عمر زیر 4 سال داشتید این امکان در برنامه پیش بینی شده است.
 
پیش نیاز کار با “برنامه نوار حفاری 1400”
در تهیه این برنامه تمام تلاش صورت گرفته بر این موضوع بوده که برای هر کاربری با هر میزان از آشنایی با کامپیوتر براحتی قابل استفاده باشد بر همین اساس طراحی و پیاده سازی این برنامه توسط نرم افزار اکسل که از مجموعه نرم افزارهای آفیس می باشد اقدام شده که در تمام کامپیوتر ها براحتی قابل نصب و استفاده می باشد. پس برای استفاده از برنامه نوار حفاری 1400 حتماً از نصب بودن نرم افزار اکسل در سیستم خود اطمینان کسب نمایید.

 برای تهیه برنامه نوار حفاری 1400 بر روی لینک زیر کلیک کنید.

این مطالب را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب
تبلیغ