نوار حفاری سال 1399

480,000 تومان

با تهیه این برنامه، اعتماد به نفس همراه دقت، سرعت و کیفیت چاشنی کار شماست.

برنامه برآورد محاسبات ترمیم و بازسازی نوار حفاری 1399

همراه با فایل آموزشی رایگان با فرمت PDF

از اینکه به ما اعتماد نمودید سپاسگذاریم …

این برنامه محصولی است جهت برآورد محاسبات ترمیم و بازسازی مسیرهای حفاری در معابر سطح شهر که بر اساس فهرست بهای ترمیم و بازسازی نوار حفاری معابر 1399 تهیه شده و اکنون در اختیار شما قرار دارد.

محاسن برنامه

1- دقت و سرعت بالا : ما سعی داریم همواره در کنار شما باشیم تا انجام کارهای شما با کیفیت بهتر، دقت بیشتر و سرعت بالاتری انجام شود. تا وقت و زمانی طولانی را که در انجام کار محاسبات خسته کننده به صورت دستی از شما صرف این کار میشود را ذخیره و در امور مناسب دیگری استفاده نمائید.

2- قابلیت چاپ : یکی از محاسن این برنامه قابلیت چاپ پس از محاسبه جهت ارائه در محیط اداری می باشد. مانند شهرداری ها ، دهیاری ها و سایر ادارات که با امور حفاری سر و کار دارند) که حالت پیشفرض برای کاغذ با سایز A4 پیش بینی شده است.

3- گرد آوری مستندات قانونی: یکی از مسائل مهمی که بسیار اهمیت داشته، نبود مستندات قانونی در دسترس شخص برآورد کننده می باشد و می توان به جرأت عنوان نمود که انجام امورات برآورد به شیوه آموزش سنتی و از دوستان و همکاران بصورت تقاضا و آموزش بصورت موردی و بعضا اشتباه و شخص محور بوده است و یکی از مهم ترین محاسن این برنامه گردآوری کلیه مستندات قانونی که یک فرد برای برآورد و پاسخگویی نیاز دارد دراین مجموعه عنوان نمود. این مستندات را درون پوشه ای با همین نام “مستندات قانونی” برای شما قرار داده ایم.

4- تاییدیه واحدهای اداری: یکی از قسمتهای مهم و با اهمیت در پاسخ به مراجعه کنندگان اداری به ادارات (شهرداری ، دهیاری و … ) قبل از صدور مجوز حفاری اخذ تاییدیه تسویه حساب و بلامانع بودن از نظر واحد های اداری مرتبط می باشدکه در این برنامه پیش بینی شده است.

پیش نیاز کار با “برنامه برآورد محاسبات ترمیم و بازسازی نوار حفاری 1399”

این برنامه از طریق نرم افزار اکسل (از مجموعه نرم افزار های آفیس) قابل اجرا می باشد. لذا ابتدا از نصب این نرم افزار در سیستم خود اطمینان کسب کنید.

ورود به محیط برنامه

پس از باز نمودن برنامه برای وارد شدن کاربر رمزعبور از شما می خواهد که رمز عبور مربوط به شما را درون فایلی در پوشه اصلی با همین نام ” رمز ورود ” قرار داده ایم که پس از درج رمز وارد محیط برنامه می شوید.لازم به ذکر است این رمز صرفا برای حفاظت برنامه شما پیش بینی شده است. و در هر ورود به برنامه این رمز را می بایست درج نمائید.

در این برنامه تمام تلاش ما سادگی محیط و پیروی از محیطی مشابه صورت وضعیت با قید شماره های فهرست بها ، شرح ، واحد ، بهای واحد و … به همراه ستون های مربوط به حفاری آب ، کابل زمینی تیر برق فشار ضعیف و تیر برق فشار قوی وجود دارد که براساس شماره فهرست بها مربوطه طول نوار حفاری و تعداد تیر برق های مورد نظر درج و برنامه به صورت اتومات نسبت به محاسبه مقدار ، بهای کل ، اعمال ضریب منطقه ای و جمع کل اقدام و مبلغ ارزش افزوده را نیز مشخص و جداگانه نمایش می دهد.

با برنامه نوار حفاری 1399 مبلغ نهایی برآورد قبل از آنکه شما چشم تان را به آن بیندازید برای شما محاسبه شده است. حالا وقت آن رسیده تا با خیال راحت به برنامه اعتماد نمایید و با سرعت و دقت بالا محاسبات خود رو انجام دهید. و از شر محاسبات فراوان و خسته کننده با ماشین حساب و خطاهای محاسبه دستی برای همیشه خلاص شوید.