دانلود رایگان افزونه Office ABH

عملکرد افزونه:

این افزونه فایل مفیدی برای نرم افزار اکسل است که با کد نویسی آماده شده و وظیفه آن تبدیل اعداد به حروف، در برنامه های دانلودی از سایت نوار حفاری می باشد. زمانی که برنامه دانلودی شما از سایت نوار حفاری حاوی اطلاعات مبلغ یا اعداد بصورت حروفی باشد، برای استفاده کامل از برنامه مورد نظر و درج عدد یا مبلغ بصورت حروفی، حتما نسبت به دانلود افزونه Office ABH از لینک زیر اقدام و طبق مراحل توضیح داده شده افزونه را نصب نمایید. توجه داشته باشید که فایل نصب شده را حتما از لینک زیر دانلود و نصب نموده و از دانلود و نصب افزونه ها با نامهای مشابه برای برنامه های نوار حفاری خودداری نمایید.

دانلود افزونه Office ABH :

روش نصب افزونه:

گام اول:

بعد از دانلود فایل از لینک بالا ابتدا طبق تصویر شماره 1 فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج نمایید. سپس طبق تصویر شماره 2 فایل Extract  شده با نام Office ABH را Copy نموده و در داخل درایو  C آن را Paste نمایید. 

روش نصب افزونه تبدیل عدد به حروف

تصویر شماره 1

روش نصب افزونه تبدیل عدد به حروف

تصویر شماره 2

گام دوم:

برنامه تهیه شده از سایت نوار حفاری که تحت نرم افزار Microsoft Excel  اجرا می شود را اجرا کرده و از منو بالای برنامه بر روی منو FILE کلیک کرده و از زیر منو باز شده بر روی Options کلیک کنید سپس از منو عمودی بر روی گزینه Add-Ins کلیک و در پنجره مقابل بر روی دکمه …Go کلیک نمایید. در پنجره باز شده بر روی دکمه Browse کلیک کرده و وارد درایو C شده و افزونه ای که در گام اول در درایو C با نام Office ABH قرار داده بودید را انتخاب و بر روی دکمه Open کلیک کرده و  پنجره Add-Ins را OK نمایید.

حالا می توانید با یک بار بستن برنامه و راه اندازی مجدد کامپیوتر از امکانات برنامه های نوار حفاری نهایت استفاده را ببرید.

این مطالب را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب
تبلیغ