درباره برنامه نوار حفاری 1399

برنامه نوار حفاری 1399

برنامه نوار حفاری 1399 در واقع برنامه ای برای برآورد هزینه های ترمیم نوار حفاری بر اساس فهرست بهای واحد پایه رشته ترمیم و بازسازی نوار حفاری در معابر سال 1399 می باشد . و اساساً  این برنامه بمنظور افزایش سرعت، ازبین بردن خطا و یکسان سازی سیستم کاری در محاسبات ، توسط تیم و مدیریت سایت نوار حفاری طراحی و  ارایه گردیده است.

برنامه نوار حفاری 1399 پیرو برنامه های قبلی در سالهای گذشته تهیه شده و با توجه به اینکه اولین نسخه برنامه نوار حفاری در سال 1397 بطور رسمی از سوی تیم نوار حفاری ارائه شد و در برخی از شهرداری ها در سطح کشور مورد استفاده قرار گرفت و توجه و تحسین کاربران اداری را به خود جلب نمود تصمیم به ادامه و ارائه برنامه نوار حفاری در سالهای بعد گرفته شد. اما برنامه نوار حفاری جدید با امکانات بیشتر و افزایش قابلیت های اداری و کاربردی تر نسبت به سالهای گذشته جهت استفاده کاربران برنامه نویسی شده است.

برنامه نوار حفاری 1397 اولین ارائه ، برنامه نوار حفاری 1398 بعنوان دومین ارائه و برنامه نوار حفاری 1399 بعنوان سومین نسخه این برنامه می باشد که کلیه نیازهای سیستم اداری شهرداری ها در آن لحاظ گشته است و دارای امکانات جدیدی می باشد که واقعاً سیستم اداری و کاربری را متحیر نموده است و مهم ترین قابلیت جدیدی که علاوه بر همه تغییرات قابل تحسین در آن است برآورد خسارت برای آسفالت های با عمر زیر چهار سال می باشد. برای درک بهتر به تصاویر برنامه که ارائه شده بیشتر دقت فرمائید.

 

نمایی از محیط برنامه نوار حفاری 1399
اعلام نظر نوار حفاری 1399

این مطالب را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب
تبلیغ