آزادشهر

ثبت گزارش خرابی نوار حفاری آزادشهر

سامانه ثبت گزارش مردمی "نوار حفاری و خرابی در معابر آزادشهر"

بمنظور رفاه شهروندان عزیز آزادشهر و اطلاع رسانی ساده تر درخصوص خرابی ها در نوار حفاری های انجام شده از سوی ادارات آب، برق، گاز و مخابرات در معابر شهر آزادشهر که موجب بروز مشکلاتی برای شهروندان عزیز می گردد. یا درخصوص ترمیم نوار حفاری های انجام شده می توانید ضمن اعلام موقعیت مذکور دیدگاه خود را در زیر این مطلب در قسمت “دیدگاهتان را بنویسید” درج نمایید. تا از این طریق ضمن اطلاع رسانی به مسئولین جهت رفع مشکلات و خرابی های ناشی از نوار حفاری پیگیری لازم از سوی مسئولین مربوطه صورت پذیرد.

لازم به ذکر است این سامانه صرفا مربوط به ثبت گزارش مردمی “نوار حفاری و خرابی در معابر آزادشهر” می باشد و از درج گزارش نوار حفاری و خرابی معابر مربوط به سایر شهرها در این قسمت پرهیز نمایید.

این مطالب را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

4 پاسخ

 1. سلام
  مدتی است که به شهرداری آزادشهر مراجعه کردم ولی هنوز هم خبری از تعمیر مسیر حفاری انجام شده برای انشعاب نیست اینجا آخرین جایی است که یکی از دوستان برای گزارش پیشنهاد داد خواهشن رسیدگی کنید. اتفاقا دقیقا روبروی شهرداری هستش جلوی ماست بندی

  1. دوست عزیز
   رهگذر آزادشهر
   درود بر شما
   مورد اعلام شده شما در آزادشهر روبروی شهرداری آزادشهر به دوستان مسئول در شهرداری آزادشهر انعکاس داده شد و سریعا رسیدگی و مسیر حفاری ادارات در پیاده رو خیابان شهید بهشتی ترمیم گردید.
   لذا چنانچه شما دوست عزیز یا ساکنین عزیز آزادشهر با موارد مشابه دیگری مواجهه شدید می توانید از طریق این سامانه اعلام نمایید تا پیگیری و رفع گردد.

 2. سلام خسته نباشید از اهالی آزادشهر و ساکن در 100 واحدی یازرلو در انتهای شهرک کارگران خیابان معلم، مدتی میشه که خیابان تازه آسفالت شده رو کندن و چون خیابان معلم خلوت هست ماشین ها هم با سرعت بالایی حرکت میکنن برای عابرین پیاده خیلی گردوخاک ایجاد میشه اگه ممکنه رسیدگی کنید ممنون از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب
تبلیغ