دانلود رایکان فهرست بها نوار حفاری 99

نوار حفاری و بورس

برنامه جدید ماده صد حرفه ای

ترافیک داخلی نوار حفاری 

نوار حفاری

5

تعداد محصولات

4

آموزش ها

شهرداری ها

کاربران

1 ساعت

زمان یادگیری

فارسی

زبان

درباره برنامه نوار حفاری 1399 :

برنامه نوار حفاری 1399 در واقع برنامه ای برای برآورد هزینه های ترمیم نوار حفاری بر اساس فهرست بهای واحد پایه رشته ترمیم و بازسازی نوار حفاری در معابر سال 1399 می باشد . و اساساً  این برنامه بمنظور افزایش سرعت، ازبین بردن خطا و یکسان سازی سیستم کاری در محاسبات ، توسط تیم و مدیریت سایت نوار حفاری طراحی و  ارایه گردیده است.

برنامه نوار حفاری 1399 پیرو برنامه های قبلی در سالهای گذشته تهیه شده و با توجه به اینکه اولین نسخه برنامه نوار حفاری در سال 1397 بطور رسمی از سوی تیم نوار حفاری ارائه شد و در برخی از شهرداری ها در سطح کشور مورد استفاده قرار گرفت و توجه و تحسین کاربران اداری را به خود جلب نمود تصمیم به ادامه و ارائه برنامه نوار حفاری در سالهای بعد گرفته شد. اما برنامه نوار حفاری جدید با امکانات بیشتر و افزایش قابلیت های اداری و کاربردی تر نسبت به سالهای گذشته جهت استفاده کاربران برنامه نویسی شده است.

 

ماده صد حرفه ای چیست؟

یکی از مهم ترین منابع تامین مالی در شهرداری های کل کشور، کمیسیون ماده صد قانون شهرداری ها می باشد. برنامه ماده صد حرفه ای همانند سایر برنامه های طراحی شده توسط تیم و مدیریت سایت نوار حفاری با هدف آسان سازی، ازبین بردن خطا، افزایش سرعت کار، یکسان سازی سیستم کاری و در نهایت ایجاد حس اعتماد به نفس کاربر در محیطی بسیار ساده جهت استفاده حتی با کمترین میزان دانش کامپیوتری طراحی شده است. که همگی و بسیاری موارد دیگر از محاسن برنامه های نوار حفاری می باشد.

برآورد خسارت برای آسفالت های با عمر زیر چهار سال 

افزایش سرعت درمحاسبات برآورد خسارات ترمیم نوار حفاری

ازبین بردن خطا و یکسان سازی سیستم کاری در محاسبات خسارات ترمیم نوار حفاری

نظرات کاربران

کار با نوار حفاری

نوار حفاری چیست؟

نوار حفاری نام سایتی امن است که توسط تیمی حرفه ای اقدام به تولید برنامه های قابل استفاده در کامپیوتر می نماید. از خصوصیات برنامه های نوار حفاری، افزایش سرعت و دقت در محاسبه، امنیت در اطلاعات، ازبین بردن خطا و یکسان سازی سیستم کاری در محاسبات و … می باشد. که در نهایت موجب بالا رفتن اعتماد به نفس شما در کسب و کارها می شود و...

نوار حفاری چیست؟

ادامه مطلب

نوار حفاری 1399

دانلود نوار حفاری 1399 به صورت رایگان

در واقع فهرست بها به معنی مقدار ریالی حجم واحد مصالح و یا خدمات قابل ارائه پیمانکاران است که هر ساله توسط سازمان برنامه و بودجه تعیین خواهد می شود. لذا مدیریت سایت نوار حفاری بمنظور ارج نهادن به کاربران عزیز فایل Pdf فهرست بها ترمیم و بازسازی نوار حفاری معابر شهر 1399 را بصورت رایگان برای دانلود در اختیار شما قرار داده است.

دانلود نوار حفاری 1399 به صورت رایگان

ادامه مطلب
ترافیک داخلی

ترافیک داخلی

تبریک ویژه به کاربران سایت نوار حفاری ؛  با توجه به پیگیری های انجام شده مدیریت، سایت نوار حفاری در سامانه خدمات سازمان فناوری

ادامه مطلب »

نظرات خود را

به گوش ما برسانید ...