کارت کارگری چیست؟

کارت کارگری چیست

کارت کارگری

همانطور که شما همراهان عزیز می دانید یکی از دغدغه های تیم نوار حفاری ضمن بالا بودن دقت، امنیت و سرعت در برنامه های طراحی شده، ساده سازی، و حذف روال های اضافه در سیستم کاری می باشد. این بار تیم نوار حفاری مثل گذشته با برنامه ای جدید در نظر دارد تا تحسین شما کاربران عزیز را برانگیزد.

مدیریت سایت نوار حفاری با بررسی های پیرامون خود این بار نیز با مواجهه با یکی از معضلات تکراری و محاسبه دستی  تصمیم به طراحی برنامه ای با عنوان کارت کارگری گرفت که همراه با تیم حرفه ای نوار حفاری این محصول جدید نیز همانند دیگر برنامه های ارائه شده موجب افزایش سرعت، دقت واعتماد به نفس شما در سیستم کاری می گردد.

کارت کارگری چیست ؟

ادارات، شرکت ها و خصوصا شهرداری ها برای پیش برد اهداف و خدمت رسانی، هرساله با نیروی کارگری زیادی در ارتباط هستند. و برای محاسبه و پرداخت دستمزد کارگر همیشه با یک روال تکراری، خسته کننده و زمان بر روبرو هستند. محاسبه و نوشتن کارت کارگری  یکی از اسنادی است که برای پرداخت دستمزد کارگران شاغل در ادارات، شرکت ها و شهرداری ها همیشه مورد استفاده قرار می گیرد و اگر تعداد کارگران و پیرو آن تعداد کارت های کارگری که قرار است صادر گردد زیاد باشد وقت و زمان بسیار زیادی نیاز دارد تا کارت های کارگری بوسیله ماشین حساب محاسبه وبصورت دست نویس نوشته شود.
 
 در برنامه طراحی شده توسط نوار حفاری با عنوان برنامه کارت کارگری تفکر اصلی ضمن ارج نهادن به کارگران عزیز و زحمت کش حفظ حقوق کارگر و عدم خطا در محاسبه دستمز و سرعت بخشیدن و کوتاه کردن مسیر پرداخت دستمز این زحمت کشان جامعه می باشد.

 

این مطالب را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب
تبلیغ